GENEL BİLGİLER


Toplantı Tarihi ve Yeri
16 - 17 Şubat 2018 tarihleri arasında Swissotel The Bosphorus, İstanbul’da düzenlenecektir.

Toplantı Dili
Toplantı dili Türkçe'dir.

Davet Mektubu
Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde organizasyon sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir.

Stand ve Sergi
Ilaç ve Medikal firmaların stand sergileri toplantı süresince ziyarete açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezi, sergi alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kendilerine kayıt esnasında verilmiş olan yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Katılım Belgesi
Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 17 Şubat 2018 tarihinden itibaren katılım belgeleri kayıt masalarından verilecektir.

Bildiri Gönderimi
Kongre bildiri gönderim kurallarını www.tkd.org.tr adresinden inceleyip bildiri gönderimi yapabilirsiniz.

Bilimsel Program
Türk Kardiyoloji Derneği & SBÜ “Kardiyoloji Kış Günleri Toplantısı” için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır. Bilimsel programda, canlı ameliyatlar, bilimsel sunumlar, vaka tartışmaları oturumları da yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Kongre Düzenleme Kurulu Figür Kongre ve Organizasyon A.Ş.’yi, kongrenin resmi acentesi olarak belirlemiştir. Toplantı hakkında herhangi bir talebinizde Figür Kongre ve Organizasyon A.Ş.’ye basvurmanızı rica ederiz.19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Nova Baran Center No:4, 34360 Şişli / İstanbul
Tel: 0 212 381 46 00 - Faks: 0 212 258 60 78 - e-posta: [email protected]